Witamy na forum wirtualnej firmy Truck Services

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-08-26 18:09:17

bazyliszek
Administrator
Dołączył: 2018-08-26
Liczba postów: 55
WindowsChrome 68.0.3440.106

Dla zainteresowanych dołączeniem

Witaj,

Skoro wszedłeś w ten wątek, to jesteś zainteresowany dołączeniem do firmy Truck Services lub zgubiłeś drogę. W tym wątku chcę Tobie wytłumaczyć pewne sprawy zanim zdecydujesz się na złożenie podania.

Właścicielami tej firmy są gracze bazyliszek i MjrMadman. W realu jestem zawodowym kierowcą, a MjrMadman prowadzi własną firmę transportową, dlatego wyrażając chęć dołączenia do firmy wyrażasz zgodę na naukę utworzonego przeze mnie systemu, ponieważ na początku będziesz samodzielnie sprawdzał sobie trasy, a ja je będę jedynie kontrolował. Dołączając do firmy, musisz zapoznać się z takimi pojęciami jak transport międzynarodowy i transport kabotażowy. Firma stawia na jak największy realizm transportu drogowego, więc jeśli:
- nie akceptujesz jeżdżenia z maksymalną prędkością wynoszącą 90 km/h
- lubisz co chwilę zmieniać ciągniki
- preferujesz trasy po 2-2,5 tys. km
- jeździsz tylko nową Scanią i Renault.
to uszanuj mój i swój czas i odpuść sobie składanie podania. Tutaj my przydzielamy ciągniki. Ty możesz sobie wybrać tylko wyposażenie dodatkowe, typ naczepy i rejon w którym będziesz jeździł, ale więcej o tym w regulaminie.

Na chwilę obecną nie posiadamy ani discorda ani TS3, ponieważ dla siebie samego, ani dla 2-3 osób nie mam po co wszystkiego tworzyć.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka